Teampagina Jongens B1

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Midden-aanvaller
CLQ0K3V
4
Diagonaal-aanvaller
CLC2Y66
5
Midden-aanvaller
CLP2P5Z
6
Spelverdeler
CLX5F8B
7
Buiten-aanvaller
CLZ4R9N
8
Diagonaal-aanvaller
CMF8X6V
9
Buiten-aanvaller
CMN8N6N
17
(geen vaste opstelling)
CMB4M5H
18
(geen vaste opstelling)
CLP2P84
32
(geen vaste opstelling)
CLP2P4Y
-
Trainer/Coach
CJZ3X9E
-
Trainer
CKJ8L72

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Jongens B1 speelt in Hoofdklasse A. De thuiswedstrijden beginnen om 10:15 uur.

Training:
  • Woensdag 19:45 tot 21:00
  • Donderdag 19:15 tot 20:45

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactjb1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
23-03VC Krimpen/ Voleco JB 1 - VC WIK JB 11-3
16-03VC WIK JB 1 - Sliedrecht Sport JB 10-4
09-03VC WIK JB 1 - Volley Tilburg JB 13-1
16-02Volley Tilburg JB 1 - VC WIK JB 11-3
02-02VC WIK JB 1 - Volley Tilburg JB 13-1
26-01VC Krimpen/ Voleco JB 1 - VC WIK JB 11-3
19-01Sliedrecht Sport JB 1 - VC WIK JB 13-1
15-12Sliedrecht Sport JB 1 - VC WIK JB 13-2
08-12VC WIK JB 1 - VoCon JB 14-0
24-11Next Volley Dordrecht JB 1 - VC WIK JB 10-4
17-11VC WIK JB 1 - VC Krimpen/ Voleco JB 13-2
10-11VC Krimpen/ Voleco JB 1 - VC WIK JB 11-3
03-11VC WIK JB 1 - Next Volley Dordrecht JB 14-0
13-10VoCon JB 1 - VC WIK JB 10-4
06-10VC WIK JB 1 - Sliedrecht Sport JB 11-3
29-09Haaften Kwiek JB 1 - VC WIK JB 12-3
22-09VC WIK JB 1 - Haaften Kwiek JB 14-0

Programma

Datum en wedstrijd
VC Krimpen/ Voleco JB 1 - VC WIK JB 1, Uitslag: 1-3
30-03 9:30: VC WIK JB 1 - VC Krimpen/ Voleco JB 1
6-04 11:30: VC WIK JB 1 - Sliedrecht Sport JB 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Sliedrecht Sport JB 11046374
2VC WIK Groot-Ammers JB 110383211
3VC Krimpen/ Voleco JB 110322615
4Haaften Kwiek JB 110131231
5Next Volley Dordrecht JB 110121132
6VoCon JB 1109934


Nieuwsberichten

Jongens B1 pakt kampioenschap in de Hoofdklasse!
Jongens B1 pakte afgelopen zaterdag het kampioenschap in de hoofdklasse op zeer imposante wijze!
Lees verder...
Jongens B1 op de foto!
Afgelopen wedstrijden gingen de boys, voor aanvang met het duel tegen Sliedrecht Sport, op de foto! Een leuke groep talentvolle jongens, onder leiding van trainer/coach Hermen Zwijnenburg!
Lees verder...