Volleybalclub WIK

Teampagina Jongens B2

rugnr
naam
positie
relatienr
13
(geen vaste opstelling)
CLY8K5B
14
(geen vaste opstelling)
CLS8M59
15
(geen vaste opstelling)
CLZ8L4K
16
(geen vaste opstelling)
CMV0R4V
18
(geen vaste opstelling)
CLP2P84
19
(geen vaste opstelling)
CKT0Y0M
42
(geen vaste opstelling)
CL59M5E
43
(geen vaste opstelling)
CMJ7X2G
-
Trainer
CJZ6Q32
-
Coach
CGT3P2A

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Jongens B2 speelt in 2e klasse A. De thuiswedstrijden beginnen om 19:30 uur.

Training:
  • Woensdag 19:45 tot 21:00 (JB1)
  • Donderdag 19:15 tot 20:45 (JB1)

Vrijdag 19:00 tot 20:15 , , Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactjb2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
13-04VC WIK JB 2 - Volley2B JB 13-1
06-04Vollido JB 1 - VC WIK JB 24-0
05-04Volley2B JB 1 - VC WIK JB 22-3
30-03VC WIK JB 2 - Voleco / VC Krimpen JB 24-0
15-03VC WIK JB 2 - Intermezzo JB 12-3
02-03Intermezzo JB 1 - VC WIK JB 20-4
09-02Voleco / VC Krimpen JB 2 - VC WIK JB 20-4
01-02VC WIK JB 2 - Vollido JB 13-1
26-01Intermezzo JB 1 - VC WIK JB 20-4
19-01VC WIK JB 2 - Volley2B JB 13-2
15-12Vridos JB 1 - VC WIK JB 21-3
07-12VC WIK JB 2 - Vovero JB 14-0
01-12VC WIK JB 2 - Spirit JB 13-1
24-11Vovero JB 1 - VC WIK JB 20-4
10-11Flits JB 1 - VC WIK JB 20-4
02-11Vollido JB 1 - VC WIK JB 22-3
29-10Spirit JB 1 - VC WIK JB 21-3
13-10VC WIK JB 2 - Flits JB 14-0
12-10VC WIK JB 2 - Vollido JB 13-2
22-09VC WIK JB 2 - Vridos JB 14-0

Programma

Datum en wedstrijd
Volley2B JB 1 - VC WIK JB 2, Uitslag: 2-3
6-04 11:30: Vollido JB 1 - VC WIK JB 2
13-04 11:00: VC WIK JB 2 - Volley2B JB 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1VC WIK Groot-Ammers JB 21043357
2Vridos JB 110362912
3Vollido JB 110322716
4Spirit JB 110252120
5Flits JB 110131130
6Vovero JB 1101139


Nieuwsberichten

Jongens B2 pakt prachtig kampioenschap!
De boys van de B2 werden afgelopen zaterdag kampioen! In een onderling treffen met de nummer 2 van de competitie, Vridos, hielden de boys het hoofd koel en wonnen met 1-3 in Giessenburg!