Teampagina Dames Master

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CGT3W4X
2
Diagonaal-aanvaller
CGS3F9E
3
Midden-aanvaller
CHX7V3K
4
Diagonaal-aanvaller
CGT3W1U
5
Diagonaal-aanvaller
CFX6L6Y
6
Buiten-aanvaller
CKY7K5T
7
Buiten-aanvaller
CGT3W3W
8
Buiten-aanvaller
CGT3Q0L
9
Spelverdeler
CGQ6M5W
10
(geen vaste opstelling)
CHD0H8S
11
(geen vaste opstelling)
CGT3W94
14
(geen vaste opstelling)
CGT3V8Y
-
Trainer
CGT3N9B
-
Coach
CGT3T0U

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames Master speelt in Dames Master. De thuiswedstrijden beginnen om 21:00 uur.

Training: Dinsdag 20:30 - 22:00 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactdm@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
19-03VC WIK DM 1 - Udenhout DM 14-0
11-03Flits DM 1 - VC WIK DM 10-4
14-02Volley Tilburg DM 1 - VC WIK DM 11-3
29-01VC WIK DM 1 - Spirit DM 10-4
24-01Voltena DM 1 - VC WIK DM 10-4
15-01VC WIK DM 1 - Spirit Rosmalen DM 14-0
11-01Atak'55 DM 1 - VC WIK DM 11-3
11-12VC WIK DM 1 - Minerva DM 14-0
06-12Udenhout DM 1 - VC WIK DM 11-3
29-11WHV DM 1 - VC WIK DM 10-4
20-11VC WIK DM 1 - Flits DM 14-0
06-11VC WIK DM 1 - Volley Tilburg DM 14-0
26-10Spirit DM 1 - VC WIK DM 10-4
09-10VC WIK DM 1 - Voltena DM 14-0
03-10Spirit Rosmalen DM 1 - VC WIK DM 11-3
25-09VC WIK DM 1 - Atak'55 DM 14-0

Programma

Datum en wedstrijd
19-03 21:00: VC WIK DM 1 - Udenhout DM 1
4-04 20:45: Minerva DM 1 - VC WIK DM 1
9-04 21:00: VC WIK DM 1 - WHV DM 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1VC WIK Groot-Ammers DM 11671568
2Minerva DM 117695615
3WHV DM 117534227
4Spirit DM 116504226
5Volley Tilburg DM 116453729
6Spirit Rosmalen DM 116373035
7Flits DM 116332739
8Udenhout DM 116211946
9Voltena DM 115131351
10Atak'55 DM 117131258