Volleybalclub WIK

Zaalwacht

Hieronder vind je een overzicht van de leden voor zaalwacht tijdens de komende competitiedata. Zaalwachten dienen aanwezig te zijn vanaf 08.30 uur (opbouwen) in de ochtend tot aan het einde van de laatste wedstrijd (ca. 18.45 uur). Ben je verhinderd op de genoemde datum? Regel dan zelf een vervanger uit je eigen team en geef dit aan het hoofd zaalwacht door:
29-02-2020 - De Reiger

Hoofd:Addy Buijserd

10:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JA 1 - De Burgst Breda JA 1
Scheidsrechter 1:Addy Buijserd

03-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Len Mons
Leden:Zerina Huizer

21:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Fusion Rotterdam HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Zerina Huizer

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Molenwiek'74 HS 2
Scheidsrechter 1:Len Mons

06-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Lennard Eijkelenboom
Leden:Dirk de With

19:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Molenwiek'74 JC 1
Scheidsrechter 1:Dirk de With

19:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Jola Olympus DS 1
Scheidsrechter 1:Lennard Eijkelenboom

07-03-2020 - Poortzicht

Hoofd:Bert den Hartog

10:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Voleco/VC Krimpen JB 1
Scheidsrechter 1:Bert den Hartog

09-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Johan Zwijnenburg

20:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - VIA DS 1
Scheidsrechter 1:Johan Zwijnenburg

12-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Sabine de Vries

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Move4U HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

21:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - Vedo'70 XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

14-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Maarten de Jong
Leden:Joeri Aarten
Bert van Middelkoop
Willem den Hartog
Wessel van Buren
Mayke den Ouden

10:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Atak'55 JC 1
Scheidsrechter 1:Willem den Hartog

10:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - OKK '70 JB 1
Scheidsrechter 1:Bert van Middelkoop

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Vollido MB 1
Scheidsrechter 1:Maarten de Jong

10:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Volley2B MC 4
Scheidsrechter 1:Mayke den Ouden

12:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Spirit MB 2
Scheidsrechter 1:Wessel van Buren

12:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Vridos JC 1
Scheidsrechter 1:Willem den Hartog

13:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - VCN DS 5
Scheidsrechter 1:Maarten de Jong

13:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JA 1 - Meteoor JA 1
Scheidsrechter 1:Joeri Aarten

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Vedo'70 DS 2
Scheidsrechter 1:Wessel van Buren

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Havoc DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter

15:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Voleco HS 3
Scheidsrechter 1:Mayke den Ouden

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JA 2 - Flits JA 1
Scheidsrechter 1:Bert van Middelkoop

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Spie/De Burgst Breda HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - BeneVia HS 2
Scheidsrechter 1:Joeri Aarten

17:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Volley2B HS 4
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

20-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Lo´s van Kooten
Leden:Lucas den Ouden

19:15 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Vollido N5 1
Scheidsrechter 1:Lucas den Ouden

19:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MB 3 - Volley Zuid MB 2
Scheidsrechter 1:Lo´s van Kooten

23-03-2020 - Poortzicht

Hoofd:Recreanten

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers XR 1 - Molenwiek'74 XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

24-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Jan Blonk

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Drieslag HS 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

26-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Anne Reitsma

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Voleco HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Teller 1:Anne Reitsma

21:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - Meteoor XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

27-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Boris den Ouden
Leden:Carl Zwijnenburg

19:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - AVVA HS 2
Scheidsrechter 1:Boris den Ouden

19:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JA 2 - Volley Meerkerk'95 JA 1
Scheidsrechter 1:Carl Zwijnenburg

28-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Boris den Ouden
Leden:CornÚ Aarten
Joshua MCGee
Marina Mijajlovic
Marvin Blom
Hermen Zwijnenburg
Carl Zwijnenburg
(Berto Aarten)
(Janco Bikker)

10:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - WHV MB 1
Scheidsrechter 1:Carl Zwijnenburg

10:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - OKK '70 N5 1
Scheidsrechter 1:Marvin Blom

10:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - VCH PETREBELS Schijndel JC 1
Scheidsrechter 1:Hermen Zwijnenburg

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JA 1 - Next Volley Dordrecht JA 1
Scheidsrechter 1:Marina Mijajlovic

11:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - VCN N5 1
Scheidsrechter 1:Berto Aarten

12:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - RVC/Libanon '50 DS 3
Scheidsrechter 1:Joshua MC Gee

12:15 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Sliedrecht Sport MB 4
Scheidsrechter 1:Janco Bikker

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Molenwiek'74 JC 1
Scheidsrechter 1:Marvin Blom

12:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - VCN MC 1
Scheidsrechter 1:CornÚ Aarten

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - VCN DS 6
Scheidsrechter 1:Boris den Ouden

14:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Erasmus Volley HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Merkala Zaanstad DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - WHV DS 4
Scheidsrechter 1:Hermen Zwijnenburg

16:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 5
Scheidsrechter 1:Joshua MC Gee

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Atak'55 HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - WHV HS 3
Scheidsrechter 1:CornÚ Aarten

18:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - RVC/Libanon '50 HS 2
Scheidsrechter 1:Marina Mijajlovic

31-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Jan Blonk

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - WHV DM 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

06-04-2020 - De Reiger

Hoofd:Johan Zwijnenburg

20:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - VIA DS 1
Scheidsrechter 1:Johan Zwijnenburg

06-04-2020 - Poortzicht

Hoofd:Recreanten

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers XR 1 - SGV XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

07-04-2020 - De Reiger

Hoofd:Paul Eikelenboom

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Atak'55 HS 4
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

16-04-2020 - De Reiger

Hoofd:Sabine de Vries

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - OKK '70 HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

21:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - Serve'68 XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

17-04-2020 - De Reiger

Hoofd:Mark de Zwart
Leden:Quinty Verheul

19:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers JA 2 - Vovero JA 1
Scheidsrechter 1:Quinty Verheul

19:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Erasmus Volley HS 3
Scheidsrechter 1:Mark de Zwart

18-04-2020 - De Reiger

Hoofd:Masters

10:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Voleco/VC Krimpen JB 1
Scheidsrechter 1:Masters

10:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MB 3 - SNA MB 1
Scheidsrechter 1:Masters

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Voleco/VC Krimpen MB 2
Scheidsrechter 1:Masters

11:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Voltena N5 2
Scheidsrechter 1:Masters

11:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Next Volley Dordrecht N5 3
Scheidsrechter 1:Masters

12:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - SNA DS 1
Scheidsrechter 1:Masters

12:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Podarwic JC 1
Scheidsrechter 1:Masters

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Volley Meerkerk'95 JC 1
Scheidsrechter 1:Masters

12:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Next Volley Dordrecht MC 3
Scheidsrechter 1:Masters

14:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - AVVA HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Boris den Ouden

14:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Voltena N5 1
Scheidsrechter 1:Masters

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - VC Velden DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Switch'89 MB 1
Scheidsrechter 1:Masters

16:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - WHV DS 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Flamingo's'56 HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Haaften Kwiek HS 1
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

18:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Move4U HS 2
Scheidsrechter 1:Masters