Volleybalclub WIK

Teampagina Meisjes B3

rugnr
naam
positie
relatienr
-
(geen vaste opstelling)
CLZ1T8D
-
Coach
CGT3P2A
-
(geen vaste opstelling)
CKT0Z2H

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Meisjes B3 speelt in 1e klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 11:45 uur.

Training: Maandag 18:30 - 19:30 uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactmb3@wik-unive.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl

Programma

Datum en wedstrijd
Vervallen: 28-03 10:15: Volley Zuid MB 2 - VC WIK MB 3
Vervallen: 4-04 11:30: Vridos MB 1 - VC WIK MB 3
Vervallen: 18-04 10:00: VC WIK MB 3 - SNA MB 1

Stand

PosTeamWedstrPuntenSaldo
1 MOLENWIEK'74 MB 11149406
2 SNA MB 11148397
3 FLITS MB 11147388
4 WIK/UNIVE MB 211393113
5 SLIEDRECHT SPORT MB 311342817
6 VOLECO MB 211252126
7 VRIDOS MB 111242126
8 CITY BRIL KRIMPEN MB 411201729
9 NEXT VOLLEY DORDRECHT MB...10181627
10 VOLLIDO MB 211111035
11 WHV MB 2106636
12 VOLLEY2B MB 4114441