Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 1

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Libero
CGT3B77
2
Midden-aanvaller
CJG3G4T
3
Buiten-aanvaller
CKP1J3X
4
Spelverdeler
CHC9V4K
5
Midden-aanvaller
CMC3H87
6
Buiten-aanvaller
CKV1B6K
7
Buiten-aanvaller
CKK1Q8O
8
Spelverdeler
CKF2W7B
9
Buiten-aanvaller
CKK3S2Y
10
Buiten-aanvaller
CJZ6Q32
11
Diagonaal-aanvaller
CKF9X2A
12
Midden-aanvaller
CLX8S5S
-
Trainer/Coach
CGS4Y32
-
Trainer/Coach
-

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 1 speelt in 1e Divisie B. De thuiswedstrijden beginnen om 15:00 uur.

Training:
  • Maandag 20:00 tot 22:00 uur
  • Dinsdag 19:00 tot 20:45 uur
  • Donderdag 19:00 tot 21:00 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
07-12Merkala Zaanstad DS 1 - VC WIK DS 13-1
30-11VC WIK DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 12-3
16-11Havoc DS 1 - VC WIK DS 14-0
09-11VC WIK DS 1 - Ledub DS 13-2
02-11VC WIK DS 1 - VC Olympia DS 11-3
26-10VC WIK DS 1 - Laudame Financials VCN DS 10-3
26-10Pharmafilter US DS 1 - VC WIK DS 13-1
19-10VollinGo DS 1 - VC WIK DS 13-2
12-10VC WIK DS 1 - Bende Services Thor DS 11-3
05-10SOMAS/Activia DS 1 - VC WIK DS 13-2
28-09VC WIK DS 1 - Volley Tilburg DS 12-3
21-09VC Velden DS 1 - VC WIK DS 13-2
14-09Ledub DS 2 - VC WIK DS 11-2
14-09Sovoco DS 1 - VC WIK DS 10-2
14-09VC WIK DS 1 - Voleco DS 12-0

Programma

Datum en wedstrijd
14-12 15:00: VC WIK DS 1 - VCN DS 2
18-01 15:00: VC WIK DS 1 - SOMAS/Activia DS 1
23-01 20:00: Bende Services Thor DS 1 - VC WIK DS 1
1-02 15:00: VC WIK DS 1 - VollinGo DS 1
8-02 19:00: VC Olympia DS 1 - VC WIK DS 1
29-02 19:00: Volley Tilburg DS 1 - VC WIK DS 1
7-03 17:00: Ledub DS 1 - VC WIK DS 1
14-03 15:00: VC WIK DS 1 - Havoc DS 1
21-03 19:00: Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1 - VC WIK DS 1
28-03 15:00: VC WIK DS 1 - Merkala Zaanstad DS 1
4-04 17:00: VCN DS 2 - VC WIK DS 1
18-04 15:00: VC WIK DS 1 - VC Velden DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1SOMAS/Activia DS 111383215
2Havoc DS 111312621
3Ledub DS 110292418
4VCN DS 29282315
5Volley Tilburg DS 19272315
6VC Velden DS 19252118
7VollinGo DS 110242122
8Merkala Zaanstad DS 110231923
9VC Olympia DS 111222029
10Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 19161423
11Bende Services Thor DS 19161424
12VC WIK Groot-Ammers DS 110161630


Nieuwsberichten

VC Wik pakt één punt tegen Merkala Zaanstad
De dames van VC Wik reisden van het weekend af naar Koog aan de Zaan. De uitslag was niet juist ingevoerd op deNeVoBo site. Het is uiteindelijk 1-3 geworden voorMerkala Zaanstad.

In het begin
Lees verder...

Judith was Mini of the Match bij Dames 1 - Stravoc
Met mini of the match Judith aan de opslag en Denise die haar laatste wedstrijd speelde, scoorde VC WIK wel 111 punten!
Lees verder...

VC WIK D1 - Stravoc D1
Zaterdag 30 november stond ons een belangrijke wedstrijd
te wachten. We speelden tegen Stravoc D1 die één plek onder ons op de ranglijst
staan met een wedstrijd minder gespeeld. We
Lees verder...

Judith is Mini of the Match bij Dames 1 tegen hekkensluiter Stavoc
Zaterdag 30 november speelt Dames 1 tegen Stavoc 1! De wedstrijd begint om 15.00 uur op veld 1 in sporthal de Reiger.

Mini of the Match bij deze wedstrijd is Judith Markestein uit CMV 5.
Lees verder...

Eerste winst van het seizoen
Zaterdag 9 november mochten we aantreden tegen Ledub
dames 1. De selectie zag er iets anders uit dan normaal. Denise was nog niet helemaal
hersteld van de griep en Marina en Melissa Biesheuvel
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 19