Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 2

rugnr
naam
positie
relatienr
2
Buiten-aanvaller
CLS8M6A
3
Spelverdeler
CKT0Z2H
5
Buiten-aanvaller
CLS1C3A
7
Midden-aanvaller
CJP8W5U
8
Diagonaal-aanvaller
CKV9Z6U
9
Buiten-aanvaller
CLJ8Q5Q
12
Midden-aanvaller
CKT1T2M
13
Diagonaal-aanvaller
CLG0F7I
19
Midden-aanvaller
CJP8Y07
22
Buiten-aanvaller
CLW2T4R
23
Libero
CLQ1X2O
29
Spelverdeler
CKX4D0P
-
Trainer
CGS4Y32
-
Trainer/Coach
CGT3F9L
-
Trainer
-

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 2 speelt in 1e Klasse A. De thuiswedstrijden beginnen om 12:00 uur.

Training:
  • Dinsdag 19:00 tot 20:30 uur
  • Donderdag 19:00 tot 21:00 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
07-12RVC/Libanon '50 DS 3 - VC WIK DS 20-4
30-11VC WIK DS 2 - AVVA DS 23-1
22-11VC WIK DS 2 - Sliedrecht Sport DS 53-1
16-11VCN DS 5 - VC WIK DS 20-4
09-11VC WIK DS 2 - Flits DS 13-1
02-11Volley2B DS 2 - VC WIK DS 20-4
26-10SNA DS 1 - VC WIK DS 21-3
19-10Vervallen: 19 okt. 14:45: VC WIK DS 2 - VC Trivia DS 1
19-10OKK '70 DS 1 - VC WIK DS 21-3
05-10VC WIK DS 2 - WHV DS 21-3
28-09VC WIK DS 2 - City Bril Krimpen DS 14-0

Programma

Datum en wedstrijd
14-12 11:30: VC WIK DS 2 - Haaften Kwiek DS 1
21-12 15:15: DVO DS 2 - VC WIK DS 2
21-12 16:30: VC WIK DS 2 - Flits DS 1
11-01 16:30: City Bril Krimpen DS 1 - VC WIK DS 2
18-01 18:00: WHV DS 2 - VC WIK DS 2
24-01 19:30: VC WIK DS 2 - AVVA DS 1
31-01 21:15: Sliedrecht Sport DS 5 - VC WIK DS 2
15-02 14:30: VC WIK DS 2 - Volley2B DS 2
7-03 18:30: Flits DS 1 - VC WIK DS 2
14-03 13:00: VC WIK DS 2 - VCN DS 5
21-03 16:00: AVVA DS 2 - VC WIK DS 2
27-03 20:00: AVVA DS 1 - VC WIK DS 2
28-03 12:00: VC WIK DS 2 - RVC/Libanon '50 DS 3
4-04 18:00: Haaften Kwiek DS 1 - VC WIK DS 2
18-04 12:00: VC WIK DS 2 - SNA DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1WHV DS 211403214
2VC WIK Groot-Ammers DS 2937297
3Volley2B DS 29322712
4SNA DS 19312511
5Sliedrecht Sport DS 510302417
6City Bril Krimpen DS 19211821
7Flits DS 19211821
8Haaften Kwiek DS 19181722
9AVVA DS 17141217
10AVVA DS 29141225
11RVC/Libanon '50 DS 3911927
12VCN DS 5106635


Nieuwsberichten

lastige winst op VCN
Op een zaterdagochtend om half 12 mochten we aantreden
tegen VCN. Suraya en Emma van dames 3 waren met ons mee aangezien Talitha en
Shannon niet helemaal fit waren.





We
Lees verder...

Tweede plaats voor Dames 2
Zaterdag 9 november

Afgelopen zaterdag stond ons een wedstrijd te wachten tegen Flits.
Geen onbekende voor ons want in de voorbereiding is hier al tegen geoefend.

Het komt door de sokken

Een klein half uur later dan de bedoeling was mochten we in het altijd mooie Bergschenhoek aantreden tegen het 2e team van Volley2b. Carmen had de eer om, naast de unicorn-sokken, ook het shirt in
Lees verder...


Knallen in de derby

Nadat we vorige week speelde voor de beker, waar we een ronde verder in mogen, speelde we vandaag de derby tegen SNA ds1. Zonder Marise maar met Annemieke speelde we de wedstrijd in een verder lege
Lees verder...


WHV is te sterk in eigen huis

In een lege Reiger mochten de dames van het 2e aantreden tegen het 2e dames team van WHV. Zonder Spelt, die had haar verjaardagskado nog te goed . Tijdens het inspelen waren we nog even bang dat we
Lees verder...


[1] 2 3 4 .... 14