Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 3

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CHQ8B7M
3
Buiten-aanvaller
CJJ0X4Y
8
Diagonaal-aanvaller
CKV9Z6U
16
Diagonaal-aanvaller
CLB8T4C
21
Midden-aanvaller
CKW9B92
-
Libero
CLM8N43
-
Buiten-aanvaller
CLR1M95
-
Buiten-aanvaller
CLS1C3A
-
Trainer/Coach
CGT3V1R
-
Spelverdeler
CLC2Y77
-
Midden-aanvaller
CKX4D5K
-
Midden-aanvaller
CKV1H3Z

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 3 speelt in 1e Klasse C. De thuiswedstrijden beginnen om 16:00 uur.

Training:
  • Maandag 20:30 tot 22:00 uur
  • of
  • Donderdag 19:00 tot 20:45 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd3@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
15-02VC WIK DS 3 - Nuvoc DS 21-3
14-02VC WIK DS 3 - Minerva DS 10-4
08-02Hajraa DS 3 - VC WIK DS 34-0
01-02VC WIK DS 3 - ODI DS 21-3
25-01Minerva DS 1 - VC WIK DS 34-0
18-01VC WIK DS 3 - Podarwic DS 10-4
11-01Phoenix DS 1 - VC WIK DS 33-2
14-12VC WIK DS 3 - Condor DS 10-4
06-12HLB Van Daal/DS DS 5 - VC WIK DS 34-0
30-11VC WIK DS 3 - Atak'55 DS 11-3
23-11ODI DS 2 - VC WIK DS 34-0
15-11VC WIK DS 3 - Phoenix DS 11-3
09-11Jola Olympus DS 1 - VC WIK DS 34-0
02-11VC WIK DS 3 - Hajraa DS 31-3
26-10Podarwic DS 1 - VC WIK DS 33-1
21-09WHV DS 1 - VC WIK DS 34-0

Programma

Datum en wedstrijd
6-03 19:45: VC WIK DS 3 - Jola Olympus DS 1
14-03 19:00: Nuvoc DS 2 - VC WIK DS 3
21-03 16:00: Atak'55 DS 1 - VC WIK DS 3
28-03 16:00: VC WIK DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 5
4-04 12:00: Condor DS 1 - VC WIK DS 3
18-04 16:00: VC WIK DS 3 - WHV DS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1ODI DS 217685415
2Minerva DS 117544326
3WHV DS 114534215
4Atak'55 DS 116524223
5Nuvoc DS 215514021
6HLB Van Daal/DS DS 515373332
7Hajraa DS 317373140
8Podarwic DS 117322844
9Phoenix DS 116312842
10Jola Olympus DS 115282438
11Condor DS 115242141
12VC WIK Groot-Ammers DS 3168857


Nieuwsberichten

Nipte nederlaag in Asperen

Na een maand rust gehad te hebben mocht dames 3 weer van start.
Helaas voor ons moesten wij uit spelen op een thuisdag, maar dit mocht de pret niet drukken. We konden niet wachten om er weer volle
Lees verder...


Smash'66 DS 1 vs. VC Wik DS 3

Op vrijdag 15 februari mochten we het opnemen tegen de nummer 4 in het klassement Smash'66.


De 1e 2 sets gingen moeizaam van start. We hadden moeite met onze pass waardoor we niet vaak
Lees verder...


Verlies in goede wedstrijd tegen de koploper

Vrijdag 8 februari 20:45
Vc Wik vs Next volley
Altijd een beetje lastig een wedstrijd op vrijdag avond maar we gingen er vol goede moed in. Wij hebben niks te verliezen namelijk tegen de nummer
Lees verder...


Dames 3 legt het af tegen dames 2

Zaterdag in de ochtend om 11 uur was weer de wedstrijd van het seizoen. Wij mochten weer strijden tegen dames 2. We hadden er weer erg veel zin in en wilde ook dit keer proberen om minimaal 1 puntje
Lees verder...


Geen punten in Papendrecht

Zaterdag 26 januari mochten wij om 4 uur aantreden bij Flits dames 1. Robbin kon er helaas niet bij zijn, dus als vervangend coach wilde Christy met ons mee! Ook Marise was helaas niet inzetbaar, dus
Lees verder...


[1] 2 3 4 .... 11