Volleybalclub WIK

Teampagina Dames 4

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Libero
CJZ1V3Q
5
Spelverdeler
CGT3S4L
6
Midden-aanvaller
CHS4H1S
7
Buiten-aanvaller
CHH5N9G
8
Buiten-aanvaller
CGT2S1D
9
Buiten-aanvaller
CLZ1T8D
11
Buiten-aanvaller
CNC9V1F
-
Midden-aanvaller
CJX0C74
-
Trainer/Coach
CGT3V8Y
-
Trainer
CJP8T5L
-
(geen vaste opstelling)
CLM8N2Z
-
Diagonaal-aanvaller
CJP8S0N

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames 4 speelt in 2e Klasse B. De thuiswedstrijden beginnen om 13:30 uur.

Training: Maandag 20:00 tot 21:30 uur uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactd4@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
07-12VCN DS 6 - VC WIK DS 41-3
30-11VC WIK DS 4 - Flits DS 22-3
18-11Volley Meerkerk'95 DS 4 - VC WIK DS 43-1
16-11Vedo'70 DS 2 - VC WIK DS 41-3
09-11VC WIK DS 4 - WHV DS 33-1
02-11VC WIK DS 4 - Vollido DS 21-3
24-10Erasmus Volley DS 2 - VC WIK DS 44-0
19-10Sliedrecht Sport DS 8 - VC WIK DS 41-3
12-10VC WIK DS 4 - Volley Zuid DS 51-3
28-09VC WIK DS 4 - Volley2B DS 40-4

Programma

Datum en wedstrijd
14-12 14:00: VC WIK DS 4 - RVC/Libanon '50 DS 4
11-01 14:45: Volley2B DS 4 - VC WIK DS 4
18-01 14:00: VC WIK DS 4 - Sliedrecht Sport DS 8
25-01 12:00: Volley Zuid DS 5 - VC WIK DS 4
1-02 14:00: VC WIK DS 4 - Volley Meerkerk'95 DS 4
7-02 20:30: Vollido DS 2 - VC WIK DS 4
15-02 16:15: VC WIK DS 4 - Erasmus Volley DS 2
7-03 14:00: WHV DS 3 - VC WIK DS 4
14-03 14:00: VC WIK DS 4 - Vedo'70 DS 2
21-03 14:30: Flits DS 2 - VC WIK DS 4
28-03 14:00: VC WIK DS 4 - VCN DS 6
4-04 20:00: RVC/Libanon '50 DS 4 - VC WIK DS 4

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Volley2B DS 41146379
2Erasmus Volley DS 211433510
3Volley Meerkerk'95 DS 411433511
4Vollido DS 210342714
5RVC/Libanon '50 DS 410312516
6Volley Zuid DS 59221819
7VC WIK Groot-Ammers DS 410211724
8WHV DS 310181625
9Sliedrecht Sport DS 810181626
10Flits DS 210181627
11VCN DS 6105536
12Vedo'70 DS 281131