Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 1

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Midden-aanvaller
CKJ8L3W
2
Midden-aanvaller
CHM9X8W
3
Diagonaal-aanvaller
CGT2V8T
4
Diagonaal-aanvaller
CGT3W72
5
Libero
CGT3X97
6
Diagonaal-aanvaller
CHQ8C7P
7
Buiten-aanvaller
CHH5P4H
8
Spelverdeler
CJM5F9F
9
Midden-aanvaller
CGT3V7X
10
Buiten-aanvaller
CKJ8L72
11
Spelverdeler
CJM5G1A
12
Buiten-aanvaller
CHQ8C8Q
-
Trainer/Coach
CHB0L1J

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 1 speelt in 2de Divisie D. De thuiswedstrijden beginnen om 17:30 uur.

Training:
  • Dinsdag 20:30 tot 22:30 uur
  • Donderdag 20:30 tot 22:30 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
07-12Atak'55 HS 1 - VC WIK HS 12-3
30-11VC WIK HS 1 - Volley Tilburg HS 23-1
23-11Volley Zuid HS 1 - VC WIK HS 13-1
16-11Spie/De Burgst Breda HS 1 - VC WIK HS 12-3
09-11VC WIK HS 1 - VC Landgraaf HS 14-0
02-11VC WIK HS 1 - Hands up HS 13-2
12-10VC WIK HS 1 - Hajraa HS 13-1
05-10Next Volley Dordrecht HS 1 - VC WIK HS 11-3
28-09VC WIK HS 1 - Numidia/vcLimac HS 11-3
21-09Flamingo's'56 HS 1 - VC WIK HS 11-3
14-09VC WIK HS 1 - Departyshop.nl VIVES HS 10-2
14-09VCE/PSV HS 1 - VC WIK HS 12-1
14-09Next Volley Dordrecht HS 1 - VC WIK HS 12-1

Programma

Datum en wedstrijd
14-12 17:30: VC WIK HS 1 - VCE/PSV HS 1
11-01 19:30: Numidia/vcLimac HS 1 - VC WIK HS 1
18-01 17:30: VC WIK HS 1 - Next Volley Dordrecht HS 1
25-01 18:45: Hajraa HS 1 - VC WIK HS 1
1-02 17:30: VC WIK HS 1 - Volley Zuid HS 1
8-02 18:00: Hands up HS 1 - VC WIK HS 1
7-03 18:30: VC Landgraaf HS 1 - VC WIK HS 1
14-03 17:30: VC WIK HS 1 - Spie/De Burgst Breda HS 1
21-03 14:30: Volley Tilburg HS 2 - VC WIK HS 1
28-03 17:30: VC WIK HS 1 - Atak'55 HS 1
4-04 19:00: VCE/PSV HS 1 - VC WIK HS 1
18-04 17:30: VC WIK HS 1 - Flamingo's'56 HS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Numidia/vcLimac HS 110383011
2Volley Zuid HS 19352810
3Flamingo's'56 HS 110342815
4VC WIK Groot-Ammers HS 110322716
5Atak'55 HS 110262220
6Volley Tilburg HS 210211823
7Spie/De Burgst Breda HS 110211824
8Hajraa HS 110201926
9VC Landgraaf HS 110201825
10Hands up HS 19191724
11Next Volley Dordrecht HS 110171628
12VCE/PSV HS 110121231


Nieuwsberichten

Winst in Brabant!
Beste volgers,

Allereerst onze excuses voor het uitblijven van onze wedstrijdverslagen. Uit unaniem besluit is het oordeel geveld dat ondergetekende de verslagen op zich neemt. Zaterdag stond
Lees verder...

Brabantse wedstrijden zijn lang
Na een mooie overwinning de afgelopen week, was het nu aan
ons ook in een uitwedstrijden de consistentie te laten zien en vast te kunnen
houden. De Ammerse delegatie reide af naar het Brabantse
Lees verder...

Eerste volle mep!
Na de wisselvallige wedstrijd van de laatste week was het
aan ons om in de aankomende wedstrijd herstel en consistentie te laten zien.
Deze wisselvalligheid is de reden waarom vaak niet
Lees verder...

Corstiaan was MOTM bij heren 1...
Afgelopen zaterdag wist heren 1 4-0 te winnen van VC Landgraaf met mini of the match Corstiaan Hakkesteeg aan hun zijde.
Lees verder...

Winst met moeite tegen Hands up
Na een recess van twee weken was het aan de Ammerse mannen
om de draad weer op te pakken tegen het lager geklasseerde Hands Up. Het
vlaggenschip van WIK was aan hun stand verplicht om deze
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 16