Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 2

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Buiten-aanvaller
CGT3Y45
2
Midden-aanvaller
CKT0Z4J
3
Midden-aanvaller
CGT3F9L
4
Spelverdeler
CPG8F7G
5
Libero
CMM6Z8A
6
Buiten-aanvaller
CGS6H9Z
8
Midden-aanvaller
CKK1Q9P
10
Buiten-aanvaller
CGT3Y89
13
Diagonaal-aanvaller
CJW8R8X
14
Spelverdeler
CLX5F8B
22
(geen vaste opstelling)
CPJ2Z7Z
-
Trainer
CHB0L1J

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 2 speelt in 3de Divisie A. De thuiswedstrijden beginnen om 14:00 uur.

Training:
  • Dinsdag 20:45 tot 22:30 uur
  • Donderdag 19:00 tot 20:30 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth2@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
13-02Fusion Rotterdam HS 1 - VC WIK HS 23-2
08-02Cegelec ZUVO HS 1 - VC WIK HS 22-3
01-02VC WIK HS 2 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 11-3
25-01City Bril Krimpen HS 1 - VC WIK HS 23-1
18-01VC WIK HS 2 - Next Volley Dordrecht HS 23-2
11-01Volley2B HS 1 - VC WIK HS 24-0
14-12VC WIK HS 2 - Sliedrecht Sport HS 30-4
05-12Erasmus Volley HS 1 - VC WIK HS 20-4
30-11VC WIK HS 2 - ROWI HS 13-1
23-11De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1 - VC WIK HS 21-3
12-11VC WIK HS 2 - OKK '70 HS 11-3
02-11VC WIK HS 2 - Cegelec ZUVO HS 14-0
26-10AVVA HS 1 - VC WIK HS 24-0
19-10Volley2B HS 1 - VC WIK HS 23-0
12-10VC WIK HS 2 - City Bril Krimpen HS 12-3
05-10Next Volley Dordrecht HS 2 - VC WIK HS 23-1
28-09VC WIK HS 2 - Volley2B HS 11-3

Programma

Datum en wedstrijd
3-03 21:00: VC WIK HS 2 - Fusion Rotterdam HS 1
13-03 21:30: OKK '70 HS 1 - VC WIK HS 2
21-03 15:00: ROWI HS 1 - VC WIK HS 2
28-03 14:00: VC WIK HS 2 - Erasmus Volley HS 1
3-04 21:15: Sliedrecht Sport HS 3 - VC WIK HS 2
18-04 14:00: VC WIK HS 2 - AVVA HS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1City Bril Krimpen HS 116645116
2Volley2B HS 116584618
3Sliedrecht Sport HS 316524225
4AVVA HS 116494026
5De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 116484027
6Next Volley Dordrecht HS 216343038
7VC WIK Groot-Ammers HS 216332939
8Cegelec ZUVO HS 114322732
9ROWI HS 115322837
10Fusion Rotterdam HS 114272436
11OKK '70 HS 116272343
12Erasmus Volley HS 1159952


Nieuwsberichten

Krimpen
Goedendag, 

Op 12 oktober was het al weer tijd voor de 2e thuiswedstrijd van het zo prachtige heren 2. Na het genot van een bak (dure ) koffie en andere versnaperingen,
Lees verder...

Next Volley HS 2
Goedendag,

Op zaterdag 5 oktober mocht het zooitje ongeregeldheden van VC Wik een wedstrijd ballen tegen Next. 

Om bij Dordrecht te komen waren
Lees verder...

Voorstellen en V2Biebers
Goedenavond,

Heren 2 heeft dit jaar voor de verandering weer is een gloed nieuw team. Van het team van vorig jaar spelen er nog maar 3 op dezelfde positie. Laat ik daarom
Lees verder...

Verlies in Zundert
Donderdag 15 november stond er al weer een wedstrijd op de planning voor heren 2. Het was een zeer druk schema dat heren 2 moest afleggen. Helaas vielen de resultaten erg tegen in de wedstrijden. Op de
Lees verder...

Erasmus Volley
Donderdag 8 november, een wedstrijd in Rotterdam om 21:30. Wat een kaktijd. We begonnen al dat we niet om 21:00 de zaal in konden, omdat sommige mensen nog probeerden een bal in de korf te gooien.



Ah
Lees verder...

[1] 2 3 4 .... 12