Volleybalclub WIK

Teampagina Heren 6

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Midden-aanvaller
CGT2V2N
3
Diagonaal-aanvaller
CGT3M65
6
Midden-aanvaller
CGT3P4C
7
Diagonaal-aanvaller
CGT3M87
8
Diagonaal-aanvaller
CGT3P0I
9
Spelverdeler
CGT3R4I
-
Trainer
CGS1Z8T
-
Buiten-aanvaller
CGR5K0X
-
Midden-aanvaller
CGT3Q2D

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Heren 6 speelt in Heren 2e Klasse C. De thuiswedstrijden beginnen om 17:30 uur.

Training: Donderdag 21:00 tot 22:30 uur uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contacth6@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
07-12WHV HS 3 - VC WIK HS 60-4
30-11VC WIK HS 6 - Voleco HS 21-3
16-11BeneVia HS 2 - VC WIK HS 60-4
09-11VC WIK HS 6 - Sliedrecht Sport HS 83-1
31-10Erasmus Volley HS 2 - VC WIK HS 63-1
24-10VC WIK HS 6 - Vridos HS 13-2
12-10VC WIK HS 6 - Vollido HS 44-0
04-10Molenwiek'74 HS 1 - VC WIK HS 63-1
28-09VC WIK HS 6 - Yum HS 11-3
21-09Haaften Kwiek HS 1 - VC WIK HS 63-1

Programma

Datum en wedstrijd
14-12 17:45: VC WIK HS 6 - AVVA HS 3
8-01 21:30: Yum HS 1 - VC WIK HS 6
18-01 17:45: VC WIK HS 6 - Molenwiek'74 HS 1
25-01 13:45: Vollido HS 4 - VC WIK HS 6
1-02 14:45: Vridos HS 1 - VC WIK HS 6
20-02 21:00: VC WIK HS 6 - Erasmus Volley HS 2
7-03 16:45: Sliedrecht Sport HS 8 - VC WIK HS 6
14-03 17:45: VC WIK HS 6 - BeneVia HS 2
21-03 17:00: Voleco HS 2 - VC WIK HS 6
28-03 17:45: VC WIK HS 6 - WHV HS 3
4-04 14:00: AVVA HS 3 - VC WIK HS 6
18-04 17:45: VC WIK HS 6 - Haaften Kwiek HS 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Haaften Kwiek HS 110383110
2Erasmus Volley HS 210383111
3Voleco HS 2831248
4Yum HS 110312617
5VC WIK Groot-Ammers HS 610272318
6Vollido HS 410252121
7Molenwiek'74 HS 19242119
8AVVA HS 310232022
9Sliedrecht Sport HS 811191730
10Vridos HS 19181523
11BeneVia HS 2911927
12WHV HS 3105537