Volleybalclub WIK

Teampagina Jongens B1

rugnr
naam
positie
relatienr
21
(geen vaste opstelling)
CMF9Q7G
-
Trainer/Coach
CGT3N9B
-
Trainer
CGS1Z8T
-
Trainer
CGS4Y32
-
Trainer
CHM9X8W
-
(geen vaste opstelling)
CMB4M5H
-
(geen vaste opstelling)
CLP2P4Y
-
(geen vaste opstelling)
CNP4Q74
-
(geen vaste opstelling)
CMV0R6X
-
(geen vaste opstelling)
CLQ2T4J
-
(geen vaste opstelling)
CLP2P84
-
Trainer
-
-
(geen vaste opstelling)
CLZ4R9N
-
(geen vaste opstelling)
CLC2Y66

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Jongens B1 speelt in Hoofdklasse A. De thuiswedstrijden beginnen om 09:30 uur.

Training:
  • Dinsdag 17:30 tot 19:00 uur
  • Woensdag 19:45 tot 21:00 uur

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactjb1@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
07-12Voleco/VC Krimpen JB 1 - VC WIK JB 13-1
30-11VC WIK JB 1 - AVC '87 JB 14-0
23-11De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 1 - VC WIK JB 13-2
16-11Volley Tilburg JB 1 - VC WIK JB 11-3
09-11VC WIK JB 1 - Sliedrecht Sport JB 11-3
02-11VC WIK JB 1 - Voleco/VC Krimpen JB 13-2
01-11VC WIK JB 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 13-1
19-10Sliedrecht Sport JB 1 - VC WIK JB 12-0
19-10VC WIK JB 1 - Podarwic JB 12-0
18-10AVC '87 JB 1 - VC WIK JB 10-4
12-10VC WIK JB 1 - Volley Tilburg JB 14-0
05-10Next Volley Dordrecht JB 1 - VC WIK JB 14-0
28-09Sliedrecht Sport JB 1 - VC WIK JB 14-0

Programma

Datum en wedstrijd
Voleco/VC Krimpen JB 1 - VC WIK JB 1, Uitslag: 3-1
14-12 9:30: VC WIK JB 1 - Next Volley Dordrecht JB 1
21-12 11:45: VC WIK JB 1 - Voleco/VC Krimpen JB 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1Next Volley Dordrecht JB 11145369
2Sliedrecht Sport JB 111433411
3Voleco/VC Krimpen JB 111383215
4VC WIK Groot-Ammers JB 111302521
5De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 111252124
6Volley Tilburg JB 11111935
7AVC '87 JB 1123345


Nieuwsberichten

Jongens B1 pakt kampioenschap in de Hoofdklasse!
Jongens B1 pakte afgelopen zaterdag het kampioenschap in de hoofdklasse op zeer imposante wijze!
Lees verder...

Jongens B1 op de foto!
Afgelopen wedstrijden gingen de boys, voor aanvang met het duel tegen Sliedrecht Sport, op de foto! Een leuke groep talentvolle jongens, onder leiding van trainer/coach Hermen Zwijnenburg!
Lees verder...