Volleybalclub WIK

Teampagina Dames Master

rugnr
naam
positie
relatienr
1
Spelverdeler
CGT3W4X
2
Diagonaal-aanvaller
CGS3F9E
3
Midden-aanvaller
CHX7V3K
4
Diagonaal-aanvaller
CGT3W1U
5
Diagonaal-aanvaller
CFX6L6Y
6
Buiten-aanvaller
CKY7K5T
7
Buiten-aanvaller
CGT3W3W
8
Buiten-aanvaller
CGT3Q0L
9
Spelverdeler
CGQ6M5W
10
(geen vaste opstelling)
CHD0H8S
11
(geen vaste opstelling)
CGT3W94
-
Coach
CGT3T0U
-
Spelverdeler
CGT3V8Y

Ons team


(klik op de foto voor een vergroting)

Dames Master speelt in Dames Master. De thuiswedstrijden beginnen om 21:00 uur.

Training: Dinsdag 20:30 - 22:30 uur uur.

Contact opnemen met dit team? Mail dan naar: contactdm@vcwik.nl

Uitslagen

DatumWedstrijdUitsl
12-11VC WIK DM 1 - Udenhout DM 14-0
08-11Atak'55 DM 1 - VC WIK DM 10-4
29-10VC WIK DM 1 - Flits DM 14-0
23-10HLB Van Daal/DS DM 1 - VC WIK DM 11-3
01-10VC WIK DM 1 - Volley Tilburg DM 13-1
24-09Volley Tilburg DM 2 - VC WIK DM 11-3
17-09VC WIK DM 1 - Voltena DM 14-0

Programma

Datum en wedstrijd
21-11 20:30: De Burgst Breda DM 1 - VC WIK DM 1
3-12 21:00: VC WIK DM 1 - Spirit DM 1
7-01 21:00: VC WIK DM 1 - Volley Tilburg DM 2
16-01 21:00: Volley Tilburg DM 1 - VC WIK DM 1
21-01 21:00: VC WIK DM 1 - Atak'55 DM 1
28-01 21:00: VC WIK DM 1 - HLB Van Daal/DS DM 1
4-02 20:30: Flits DM 1 - VC WIK DM 1
11-02 21:00: VC WIK DM 1 - De Burgst Breda DM 1
20-02 21:00: Udenhout DM 1 - VC WIK DM 1
20-03 20:00: Spirit DM 1 - VC WIK DM 1
31-03 21:00: VC WIK DM 1 - WHV DM 1
9-04 20:30: Voltena DM 1 - VC WIK DM 1
16-04 20:00: WHV DM 1 - VC WIK DM 1

Stand

PosTeamWedPnt  Saldo
1VC WIK Groot-Ammers DM 1732253
2WHV DM 1627213
3HLB Van Daal/DS DM 1727237
4Flits DM 17191513
5Volley Tilburg DM 16181510
6Volley Tilburg DM 26161312
7Voltena DM 18151220
8Spirit DM 146511
9De Burgst Breda DM 166519
10Udenhout DM 152218
11Atak'55 DM 162222


Nieuwsberichten

Dames Master kampioen
Dames Master is kampioen geworden door 3-1 te winnen van Minerva!
Lees verder...