Volleybalclub WIK

Zaalwacht

Hieronder vind je een overzicht van de leden voor zaalwacht tijdens de komende competitiedata. Zaalwachten dienen aanwezig te zijn vanaf 08.30 uur (opbouwen) in de ochtend tot aan het einde van de laatste wedstrijd (ca. 18.45 uur). Ben je verhinderd op de genoemde datum? Regel dan zelf een vervanger uit je eigen team en geef dit aan het hoofd zaalwacht door:
21-01-2020 - De Reiger

Hoofd:Girjanne Boekhout

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - Atak'55 DM 1
Scheidsrechter 1:Girjanne Boekhout

24-01-2020 - De Reiger

Hoofd:Lennard de Bruijn
Leden:Boris den Ouden

19:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - AVVA DS 1
Scheidsrechter 1:Boris den Ouden

20:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers JA 2 - Move4U/MVC JA 1
Scheidsrechter 1:Lennard de Bruijn

28-01-2020 - De Reiger

Hoofd:Marise van Zijl
Leden:Annick de Winter

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - HLB Van Daal/DS DM 1
Scheidsrechter 1:Marise van Zijl

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Goudriaan HS 1
Scheidsrechter 1:Annick de Winter

30-01-2020 - De Reiger

Hoofd:Zerina Huizer

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Volley Zuid HS 3
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Zerina Huizer

01-02-2020 - De Reiger

Hoofd:John van der Veer
Leden:Carine Donkers
Yolande Mouthaan
Folyanne Antuma
Robbin Vink
Willemarij Breedveld - Groenendijk
(Tim Sterrenburg)

10:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - OKK '70 JB 1
Scheidsrechter 1:Boris den Ouden

10:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Meteoor N5 1
Scheidsrechter 1:Tim Sterrenburg

10:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Voleco/VC Krimpen N5 1
Scheidsrechter 1:Robbin Vink

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Flits MB 1
Scheidsrechter 1:Carine Donkers

11:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - OKK '70 N5 3
Scheidsrechter 1:Folyanne Antuma

12:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JA 1 - Sliedrecht Sport JA 2
Scheidsrechter 1:John van der Veer

12:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Flits MB 3
Scheidsrechter 1:Robbin Vink

12:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MB 3 - Molenwiek'74 MB 1
Scheidsrechter 1:Folyanne Antuma

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Volley Meerkerk'95 JC 1
Scheidsrechter 1:Yolande Mouthaan

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Volley Meerkerk'95 DS 4
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

14:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Willemarij Breedveld - Groenendijk

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - VollinGo DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Vridos DS 2
Scheidsrechter 1:Yolande Mouthaan

16:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - ODI DS 2
Scheidsrechter 1:John van der Veer

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Volley Zuid HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

18:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Volley Zuid HS 5
Scheidsrechter 1:Carine Donkers

11-02-2020 - De Reiger

Hoofd:Paul Eikelenboom

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - De Burgst Breda DM 1
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

14-02-2020 - De Reiger

Hoofd:Jan Blonk

19:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Minerva DS 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

15-02-2020 - De Reiger

Hoofd:Hennie den Boer
Leden:Arik Schop
Anco Duizer
Barend van Kooten
Sander de Kluijver
Wilbert de Kluijver
(Arie-Wim den Ouden)

12:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Nuvoc DS 2
Scheidsrechter 1:Arie-Wim den Ouden

12:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Move4U N5 2
Scheidsrechter 1:Wilbert de Kluijver

12:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Vollido N5 1
Scheidsrechter 1:Sander de Kluijver

12:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MB 3 - OKK '70 MB 1
Scheidsrechter 1:Arik Schop

14:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Minerva JC 1
Scheidsrechter 1:Barend van Kooten

14:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Smash'66 MC 2
Scheidsrechter 1:Anko Duizer

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Next Volley Dordrecht N5 2
Scheidsrechter 1:Arik Schop

14:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Volley2B DS 2
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - OKK '70 DS 3
Scheidsrechter 1:Sander de Kluyver

16:15 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Erasmus Volley DS 2
Scheidsrechter 1:Wilbert de Kluijver

20-02-2020 - De Reiger

Hoofd:Jelle Otten
Leden:Daphne Blanc

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - OKK '70 HS 3
Scheidsrechter 1:Jelle Otten

21:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Erasmus Volley HS 2
Scheidsrechter 1:Daphne Blanc

23-03-2020 - Poortzicht

Hoofd:Recreanten

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers XR 1 - Molenwiek'74 XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

24-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Jan Blonk

21:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Drieslag HS 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk

31-03-2020 - De Reiger

Hoofd:Jan Blonk

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - WHV DM 1
Scheidsrechter 1:Jan Blonk