Volleybalclub WIK

Zaalwacht

Hieronder vind je een overzicht van de leden voor zaalwacht tijdens de komende competitiedata. Zaalwachten dienen aanwezig te zijn vanaf 08.30 uur (opbouwen) in de ochtend tot aan het einde van de laatste wedstrijd (ca. 18.45 uur). Ben je verhinderd op de genoemde datum? Regel dan zelf een vervanger uit je eigen team en geef dit aan het hoofd zaalwacht door:
18-10-2019 - De Reiger

Hoofd:Annick de Winter
Leden:Roos-Anne Klok

19:15 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Vridos JC 1
Scheidsrechter 1:Annick de Winter

19:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Sliedrecht Sport N5 1
Scheidsrechter 1:Roos-Anne Klok

24-10-2019 - De Reiger

Hoofd:Paul Eikelenboom

21:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Vridos HS 1
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

29-10-2019 - De Reiger

Hoofd:Paul Eikelenboom

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - Flits DM 1
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

31-10-2019 - De Reiger

Hoofd:Sabine de Vries

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Fusion Rotterdam HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

21:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - Volley Meerkerk'95 XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

01-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Tim den Hartog
Leden:Bart Verbeek

19:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Volley Zuid N5 2
Scheidsrechter 1:Bart Verbeek

19:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - De Moriaan Symmachia Roosendaal JB 1
Scheidsrechter 1:Tim den Hartog

02-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Tim den Hartog
Leden:Mart van Kooten
Bart Verbeek
Daniel Reitsma
Willem den Hartog

12:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - OKK '70 N5 2
Scheidsrechter 1:Mart van Kooten

12:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Spirit JC 1
Scheidsrechter 1:Tim den Hartog

12:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Minerva JC 1
Scheidsrechter 1:Willem den Hartog

13:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Volley2B MB 1
Scheidsrechter 1:Bart Verbeek

13:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Vollido DS 2
Scheidsrechter 1:Daniel Reitsma

13:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Voleco/VC Krimpen N5 1
Scheidsrechter 1:Mart van Kooten

13:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Cegelec ZUVO HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Boris den Ouden

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - VC Olympia DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Hajraa DS 3
Scheidsrechter 1:Bart Verbeek

15:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JA 2 - Voltena JA 1
Scheidsrechter 1:Willem den Hartog

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Hands up HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Volley Meerkerk'95 HS 1
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

17:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Voleco/VC Krimpen JB 1
Scheidsrechter 1:Daniel Reitsma

04-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Paul Eikelenboom

20:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Fusion Rotterdam DS 3
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

04-11-2019 - Poortzicht

Hoofd:Recreanten

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers XR 1 - Goudriaan XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

05-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Ingrid de Jong

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Haaften Kwiek HS 3
Scheidsrechter 1:Ingrid de Jong

07-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Sabine de Vries

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - WHV HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

08-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Abram Spelt

19:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers JA 2 - Vridos JA 1
Scheidsrechter 1:Abram Spelt

09-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Abram Spelt
Leden:Valerie Ippel
Bas de Jager
Pieter van Andel
Petra van der Veer
Esther de Jong

10:15 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 2 - Meteoor MC 2
Scheidsrechter 1:Bas de Jager

10:15 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Voltena N5 1
Scheidsrechter 1:Esther de Jong

10:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Vedo'70 JC 1
Scheidsrechter 1:Pieter van Andel

10:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Sliedrecht Sport JB 1
Scheidsrechter 1:Abram Spelt

11:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Meteoor MC 1
Scheidsrechter 1:Valerie Ippel

11:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Haaften Kwiek JC 1
Scheidsrechter 1:Petra van der Veer

12:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Flits MB 3
Scheidsrechter 1:Esther de Jong

12:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Flits DS 1
Scheidsrechter 1:Bas de Jager

13:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JA 1 - Sliedrecht Sport JA 2
Scheidsrechter 1:Abram Spelt

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - WHV DS 3
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Ledub DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Move4U HS 4
Scheidsrechter 1:Pieter van Andel

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Volley2B DS 8
Scheidsrechter 1:Petra van der Veer

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - VC Landgraaf HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - VCN HS 4
Scheidsrechter 1:Bas de Jager

17:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Sliedrecht Sport HS 8
Scheidsrechter 1:Valerie Ippel

12-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Tom de Winter

21:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers DM 1 - Udenhout DM 1
Scheidsrechter 1:Tom de Winter

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - OKK '70 HS 1
Scheidsrechter 1:Bondsscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondsscheidsrechter
Teller 1:Anne Reitsma

15-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Mark de Zwart

20:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Phoenix DS 1
Scheidsrechter 1:Mark de Zwart

19-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Paul Eikelenboom

21:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - WHV HS 4
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom

22-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Boris den Ouden
Leden:Tim den Hartog

19:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - WHV HS 2
Scheidsrechter 1:Tim den Hartog

21:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Sliedrecht Sport DS 5
Scheidsrechter 1:Boris den Ouden

29-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Remon Korevaar
Leden:Melissa Gerlich

19:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Atak'55 JC 1
Scheidsrechter 1:Melissa Gerlich

19:45 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - VCN HS 5
Scheidsrechter 1:Remon Korevaar

30-11-2019 - De Reiger

Hoofd:Bernard de Graaf
Leden:Remon Korevaar
Melissa Gerlich
Arnold den Haan
Julia van Arkel
Thijs den Hartog
Mark Vink

09:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - WHV MC 1
Scheidsrechter 1:Arnold den Haan

09:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers N5 1 - Sliedrecht Sport N5 2
Scheidsrechter 1:Melissa Gerlich

09:30 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - DVO N5 1
Scheidsrechter 1:Julia van Arkel

10:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JA 1 - Fusion Rotterdam JA 1
Scheidsrechter 1:Remon Korevaar

10:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Sliedrecht Sport N5 3
Scheidsrechter 1:Julia van Arkel

11:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 2 - Flits MC 3
Scheidsrechter 1:Thijs den Hartog

12:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - AVVA DS 2
Scheidsrechter 1:Melissa Gerlich

12:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - OKK '70 MB 1
Scheidsrechter 1:Mark Vink

12:45 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - AVC '87 JB 1
Scheidsrechter 1:Bernard de Graaf

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - Flits DS 2
Scheidsrechter 1:Remon Korevaar

14:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - ROWI HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Boris den Ouden

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Flits DS 4
Scheidsrechter 1:Mark Vink

16:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Atak'55 DS 1
Scheidsrechter 1:Arnold den Haan

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Volley Tilburg HS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - Voleco HS 2
Scheidsrechter 1:Thijs den Hartog

18:00 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Sliedrecht Sport HS 7
Scheidsrechter 1:Bernard de Graaf

06-12-2019 - De Reiger

Hoofd:Daphne Blanc
Leden:Elise Sterrenburg - van Aken

19:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - Voltena MC 1
Scheidsrechter 1:Elise Sterrenburg - van Aken

19:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Voleco/VC Krimpen MB 1
Scheidsrechter 1:Daphne Blanc

09-12-2019 - Poortzicht

Hoofd:Recreanten

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers XR 1 - SNA XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

10-12-2019 - De Reiger

Hoofd:Yordi Lorenzo Loendersloot

21:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 7 - Podarwic HS 2
Scheidsrechter 1:Yordi Lorenzo Loendersloot

12-12-2019 - De Reiger

Hoofd:Marielle Spelt

21:15 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 3 - RVC/Libanon '50 HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Marielle Spelt

21:15 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers XR 2 - Set Up XR 1
Scheidsrechter 1:Recreanten

14-12-2019 - De Reiger

Hoofd:Mark Brand
Leden:Henk den Boer
Thomas Bakker
Melissa Biesheuvel
Puck Beekman
PP Korevaar

09:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 1 - AVVA MC 1
Scheidsrechter 1:Mark Brand

09:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Next Volley Dordrecht JB 1
Scheidsrechter 1:Henk den Boer

10:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Sliedrecht Sport MB 1
Scheidsrechter 1:Puck Beekman

10:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers N5 2 - Volley Meerkerk'95 N5 1
Scheidsrechter 1:Thomas Bakker

11:00 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers MC 2 - WHV MC 2
Scheidsrechter 1:Melissa Biesheuvel

11:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers DS 2 - Haaften Kwiek DS 1
Scheidsrechter 1:Pieter-Pleun Korevaar

12:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers MB 2 - AVVA MB 2
Scheidsrechter 1:Puck Beekman

12:30 uur veld 2: VC WIK Groot-Ammers N5 3 - Intermezzo N5 1
Scheidsrechter 1:Thomas Bakker

13:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Condor DS 1
Scheidsrechter 1:Melissa Biesheuvel

13:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Sliedrecht Sport HS 3
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Sabine de Vries

14:00 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 4 - RVC/Libanon '50 DS 4
Scheidsrechter 1:Henk den Boer

15:00 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers DS 1 - VCN DS 2
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Dhr. de Graaf

15:30 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 5 - RVC/Libanon '50 HS 4
Scheidsrechter 1:Mark Brand

15:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers DS 6 - Hou Stand DS 3
Scheidsrechter 1:Pieter-Pleun Korevaar

17:30 uur veld 1: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - VCE/PSV HS 1
Scheidsrechter 1:Bondscheidsrechter
Scheidsrechter 2:Bondscheidsrechter
Teller 1:Margreet den Ouden Mul

17:45 uur veld 3: VC WIK Groot-Ammers HS 4 - Phoenix HS 1
Scheidsrechter 1:Melissa Biesheuvel

17:45 uur veld 4: VC WIK Groot-Ammers HS 6 - AVVA HS 3
Scheidsrechter 1:Paul Eikelenboom